Szukasz pracy pełnej wyzwań?

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do pracy osób, które chcą zdobyć nowe doświadczenia, zrealizować swoje wlasne ambicje zawodowe, jednocześnie cenią sobie pracę w przyjaznej atmosferze. Jeżeli jesteś zainteresowany - aplikuj na wybrane przez Ciebie stanowisko.

Jak aplikować?

  • Aplikacje prosimy przesylać na adres:
    rekrutacja@nuovo.pl
  • listownie

    Nuovo
    ul. Garbary 38 / 6
    61-869 Poznań
  • poprzez zakładkę poniżej -> Aplikuj online!

Przedstawiciel handlowy / prelegent

Opis stanowiska:
- Prowadzenie prezentacji sprzedażowych produktów oferowanych przez firmę Nuovo
- Sprzedaż bezpośrednia

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży prezentacyjnej
- Zaangażowanie
- Konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia celu
- Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe)

Telemarketer/ka

Wymagania:

- Pewność siebie i zdolności interpersonalne
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu
- Umiejętność pracy w zespole
- Poprawna dykcja
- Mile widziane doświadczenie w telemarketingu

Imię:

Nazwisko:
Załącz CV